Hakkımızda

Tecrübemiz, Ne iş yaparız, Neden Biz ?

Hakkımızda

2005 yılından bugüne Nist Grup olarak web tasarımcılık adına yürüttüğümüz faaliyetlerimizi ülke kapsamında erişilebilir olması için nistgrup.com olarak adım attık. Daha ziyade yola çıkma amacımız Türkiye’de 81 İl ve 957 ilçeye hizmet vermektir. Başta İstanbul olmak üzere yoğun çalışılan ve birçok iş kolunun merkezleri statüsüne gelen büyük şehirlerde, web tasarım, web site tasarımı, web yazılım faaliyetlerini daha uygun bütçe ile yapılmaktadır. Bu çerçevede İstanbul da dahil olmak üzere Anadolu’da da ürün ve hizmet faaliyetlerimizi en uygun bütçe ile nihai müşterilerimize sunmayı amaç ediniyoruz. Profesyonel ajans yönetimi, grafik departmanı, matbaa ve baskı alt yapısı ile reklamcılığın hemen her alanında faaliyetlerine hızla ve daima büyüyerek devam eden nist grup' un reklamcılık portföyünü, hizmetlerini ve müşterilerini daha yakından tanımak için, size daha hızlı ulaşabilmek adına hazırladığımız nistgrup kurumsal web sayfasını inceleyebilirsiniz.

Reklam, kurum ya da kuruluşların kendilerini tanıtmak amacı ile yaptığı tanıtımların genel adı olmasıyla beraber biz N'ist Grup olarak bu işin mutfağında yer almanın bize maddi kazanımlardan ziyade mutluluk kazandırdığını söylemek isteriz. N'ist Grup, Türkiye'de önemli bir oyuncu olup devamlı büyümeye odaklanmaktadır. Firmamızın uzmanlık alanları;

 • Web Site Tasarımı
 • E – Ticaret Sitesi
 • SSL Sertifikası
 • Seo
 • Google Adwords (Reklam)
 • Hosting

 • Nist Grup 2005 yılından bu yana web tasarım, dijital baskı çözümleri, dijital pazarlama, mobil uygulama projeleriyle sektöre heyecan ve yenilik getiren, yaptığı inovatif işlerle kendini ispatlamış köklü bir firmadır.

  İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.

  Doğru stratejiler ile web sunum teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

  Uzun yıllara dayanan bilgi tecrübemiz ile ve yapmış olduğumuz yüzlerce web tasarım projeleri ile taleplerinize kaliteli ölçekte çözümler üretebilecek donanıma sahibiz. Güncel teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere sınırsız hizmetler sunmayı görev edindik.

  Web Tasarımı : İnternet üzerinden yapılan elektronik tanıtım ve yayın çalışmaları. Firmanıza uygun web sayfa tasarımı.

  Açık Hava Reklamcılığı : Dijital Baskı ve Afiş, Tabela ve Dış cephe görselleri, Bina giydirme, Billboard, megaboard, Raket ugyulamaları

  Fuar Organizasyonları : Fuar, Kongre, Etkinlik ve Organizasyon çalışmaları, Stand Tasarımı, imalatı ve demontajı...İkram ve PR çalışmaları

  Kurumsal Kimlik : Kendinizi ifade etmek için firma Logonuz-dan ,araç giydirmeye, web sitenizden vefat ilanına kadar temsili çalışmalar...

  Matbaa ve Yayıncılık : Kartvizit, basılı matbuu evraklar, antetli dosya, zarf çeşitleri, broşür ve katalog çalışmaları. dergi ve bülten hazırlanması.

  Medya ve Reklam Danışmanlığı : Kurum adına yapılacak Reklam ve Medya çalışmalarında danışmanlık, planlama ve uygulama...

  • Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Nist Grup müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarına uygun kod yapısını hayata geçiririz.
  • Güvenilir sunucu yapısı ile yüksek güvenlik önlemleri ile özel hazırlanmış üst düzey cloud sunucularımızla güvenle web sitelerinizi barındırabileceksiniz!
  • SEO çalışmalarına dikkat edilmeden yapılan web siteleri daha sonra tekrar düzenlenmek zorunda kalmaktadır. Nist Grup olarak bu durumun bilinciyle müşterilerimizi daha sonra yaşayabilecekleri mağduriyetten kurtarmış oluruz.
  • Nist Grup olarak ekibimizle güncel web tasarım tekniklerini takip ederek, rakiplerden farklı olmayı başararak modern trend web site tasarımları yapmaktayız.
  • Hemen hemen ülkemizde web sitesi yaygınlaştığından beri sektörün içerisinde yer alıyoruz. Rekabetten usanmadan kalitemizden, kişiliğimizden ödün vermeden, hakkını vererek özenle sevgiyle işimizi yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Dürüstlük açık sözlü olmak bizim yapımızın olmazsa olmazlarındandır. Müşterilerimizin şirketimizle çalışırken bizlerle ortak müşterekte buluştuklarını görmek bizi daha çok şevklendiriyor. İnternet sitesi yapan firmalar (web tasarım ve yazılım yapan firmalar) içerisinde mücadeleyle var olarak, dürüstlükle çalışarak edindiğimiz tecrübeyi siz dostlarımıza aktarmaktan, sizlerin beklentilerinizi karşılamaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.